Naši přátelé

Naši nejbližší přátelé a kamarádi, bez kterých už nemůžeme kamarádsky žít
 
 
Řešetlák. Spisovatel a básník, současný šaman indiánského kmene Ksigudan, jeden z nejlepších dětských vedoucích, které známe, a znalec o dětech vůbec. Člen T.O. Hledači, poctivý kamarád a tramp, přímo pard a bývalý člen T.O. Black Buffaloes, hudební skupiny Cestářů, družin Tygříků, Oswega, jinak velice dobrého srdce, prostě náš opravdový přítel.
 
T.O. Blizard. Osada mladých trampů převážně z Pardubic, ale tak jak jsou mladí, tak jsou skvělí kamarádi i trampové.
 
T.O. Naděje, dřívěji T.O. Canadian Ambassi, bývalá T.O. Fojti spřátelená s naši T.O. Je to bezvadná parta kamarádů, převážně z Liberce, kteří nás drží pracovně i kamarádsky nad vodou. Bez nich by mnohé na ranči nebylo.
(osada již neexistuje)
 
Je tady spousta dalších osad a přezdívek samotářů a dobrých kamarádů, doufáme, že všichni ostatní se neurazí, protože známe přes 250 kamarádů (jejich počet se neustále zvyšuje) a zde jsou jen ti, co nám opravdu nejvíce pomohli v průběhu 20 let. Třeba tu bude časem i tvá přezdívka.
Čiko (Častolovice), Buvol (Chvaletice), Vlk a Danek (Rokytnice v O. h.), Smosak, Jaro, Uďa, Indián a Pepíček (Kostelec n. Orl.), Medvěd, Rumajzlík, Bobr a Hrobařík (Vamberecký), Silver, Kašpárek - Wakišaka a Hroch (Praha), Krakonoš (Meziměstí), Dejmalka (Chrast), Kat (Doudleby n. Orl.), Zdena (Grimovy doly - Rychnov n. Kn.), Majk (Broumov), Jerry + Bobulka a Vlk (HK)...
 
Neobešli bychom se bez pomoci Honzy Hláskového a jeho zámečnické dílny 777 v Častolovicích. Je to i vodák, motorkář a bezva kamarád, který má v srdci víc dobrotu než byznys. Nepomáhá jenom nám, ale všem, kteří to potřebují o to víc si ho vážíme.